Vysokoteplotné molybdénových výrobkov
Vysokoteplotné molybdénových výrobkov
Chat teraz
Podrobnosti o produkteCXMET vysoká teplota molybdénových výrobkov
Výhody

Vysokoteplotné molybdénových výrobkov ako TZM zliatiny je široko použitý kvôli jeho vysokej pevnosti (2000 °), nízky koeficient tepelnej rozťažnosti, dobrá vodivosť a vysoká odolnosť proti korózii proti roztaveného skla, taveného soľ a roztavený kov.


Zatriedenie výrobku Vysokoteplotné molybdén1) molybdén-lantánu zliatiny

Molybdén lantánu (MoLa) môže byť použitý ako elektrické zariadenia vo vysokej teploty pece, tube prvok v katódovej potrubia, výkon polovodičových zariadení, nástroj na výrobu skla a sklenených vlákien, vnútornej časti žiarovky, vysoká teplota tepelného štítu, žíhanie žiarovky a elektródy, Vysokoteplotné kontajnera a zložky v mikrovlnnej rúry mení magnetrón.

(2) TZM zliatiny

Oni sú široko používané v leteckom, letectva a ďalších odvetví.


By mohli byť použité ako tryska materiálu, teleso ventilu, plynových potrubných materiálov, rúrok v bráne materiálu, die casting formy, extrúzia zomrie a vysoká teplota pece, Kúrenie prvok a tepelný štít, atď.

Máme špecializované oddelenie kvality vykonal kontrolu našich Vysokoteplotné molybdénových výrobkov, pokrývajúci celý proces.

Suroviny skontrolovať pred vstupom do továrne.

Počas procesu, kvalita podaním podľa dizajnu techniky.

Potom konečný produkt skontrolovať štandard technológie, požiadavky zmluvy a kreslenie a pravidlo kontroly kvality.

Spomínané TZM zliatina je naším hlavným produktom, a ak máte záujem o tento produkt, navštívte naše webové stránky www.cxmetti.com

Vyšetrovanie