Molybdén
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

CXMETje jedným z najlepších Čína molybdénu výrobcov a dodávateľov a tiež sme profesionálna firma s produktívne a efektívne továreň. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás, máme molybdénu bar, molybdén tanier, molybdén drôt, molybdén blok, molybdén trubice, TZM molybdénu list na sklade pre vás.

molybdneum tanier po valcovanie a spracovanie s priehyb dosahuje 60%, hustota molybdén hárok, v podstate blíži molybdénu 's teóriou hustoty. Preto molybdénu tanier má vlastnosti, vysoká hustota, vyvážené vnútornou štruktúrou a vynikajúce penetračná sila teploty. Molybdén tanier je široko používaný v odraz štít, Krycia doska v zafír rast pece, odraz štít, Kúrenie pásky, spojovacie prvky použité vo vákuu pece, titán prská cieľ v plazme vrstva film a vysoká Teplotná odolnosť člny.

Molybdén bar, molybdén tanier, molybdén téglik, molybdén trubice, molybdén loď


O tovar


Ochrannej známky

Špecifikácia

Štandard

molybdén palte

Mo1

Mo3G

TZM

Kosenie


dia(0.5-35);

dia(20-600); L

Fólia: dia;(0.03-0.5);

dia(20-500); L


ASTM B386 ASTM B387

A ďalšie súvisiace normy


molybdén tyč


dia; (1.6-70) * L


molybdén drôt


dia; (0,1-1.6) * L


Molybdén fotografieMolybdén aplikácie:

s vysokým bodom topenia, vysoká pevnosť, odolnosť proti korózii a ďalšie charakteristiky, molybdén zvyšuje pevnosť, tvrdosť, zvárať schopnosti a húževnatosť zliatiny a nerezovej ocele, prevažne slúži na výrobu manterials furner vysoká teplota, polovodiče, sputttering cieľov a vybavenie a široko aplikovaný na hutníctvo, elektroniky a elektrických materiálov, leteckú techniku a chemických inductry atď.


Vyšetrovanie