Molybdén drôt
Molybdén drôt
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Molybdén drôt

molybdenum wire.jpgMolybdén drôt má vlastnosti, vysoká pevnosť v ťahu, pomer malé predĺženie, dobrá stabilita a Veľká presnosť rezu. Molybdén drôt s 99,95% molybdénu je single alebo dvojité špirály jadrá, mení magnetrón mriežky pre svetlá, umiestnenie prútov a predné čapy, atď. Rezací drôt molybdénu je strihanie, obrábanie pre medených foriem, pevný kovový, magnetické materiály, atď s prvky dopovaného vzácnych zemín, vhodný pre vysoký prúd (3A5A), vysoká účinnosť. Vysoká teplota molybdénu drôtu je pre Vysokoteplotné stavebných materiálov (tlačových čapy, matice a skrutky), halogénová lampa držiaky, Hi-Temp pece vykurovacích telies a vedie quartz a Hi-Temp keramických materiálov atď.

Vyrába metódou

Spĺňa normu GB4183-84. V rovnakom prostredí a stav,pomocou čas mohli zlepšiť, aby 100% alebo 200%.

Rozšíriť sadzba znížená o 3%. Molybdén drôt mohol udržať ich dobrý stav.
Molybdén drôty sú rovnakej veľkosti a mazacie na tvári.
Tam sú všetky druhy molybdénu drôt v našej továrni a sú kvalitné.
Molybdén drôty sú balené na vákuovom prostredí a mohli byť stále viac ako 1 rok

Chemickú špecifikáciu

Kategórie

Vlastnosti

Vysoko-sila

molybdneum drôt

Vysoká pevnosť v ťahu, vysokú odolnosť proti oteru, dlhá životnosť

Ťahanie za studena

molybdneum drôt

Použiť studený kreslenie výrobných technológií, vysokej pevnosti, plynulé kvalitu povrchu

Pevná dĺžka

molybdneum drôt

Popri Charakteristika vysokej intenzity Mo drôt, existujú výhody ako pevnou dĺžkou, bezstarostný-až k-cvičenie, vysoké využitie rýchlosť

Vysokopresné molybdneum drôtu (špeciálne pre strednú rýchlosť Drôtové rezanie)

Pridať špeciálny prvok, ktorý zabezpečí vyššiu pevnosť, nosiť dlhšiu životnosť a odolnosť.

Iná kategória molybdénu drôtu je vysoká pevnosť molybdénu drôt. Vysokopevnostné Mo drôt je druh výrobku, ktorý bol pridaný vzácnych zemín, platí pre rezanie všetkých druhov zomrieť ocele, karbid, medi, a iné materiály, pevnosť v ťahu je vyššia ako ostatné podobné výrobky, so silným elektrickým odporom a dlhou životnosťou.

Aplikácie pre molybdén drôt

KódPopisDruhuAplikácia
MO1Pure molybdénu drôtDPoužívané pri výrobe tepla dielov pre elektronické vákuové zariadenie, Kúrenie diely, háčiky rôzne druh žiarovky, tΰne volfrámu stočený cievky drôtu, atď.
XPoužité pre Drôtové rezanie
MO2Pure moly tyčeRPri výrobe elektronických vákuových zariadení, elektródy, plynová výbojka a lampa, podporovať a viesť pre elektrónky.
MO3MOLY zmiešané s inými prvkamiGHigh - teplota štruktúra materiálu (tlačiareň ihly, matice, skrutky) halogénová lampa podporu, Kúrenie vlákien, osi radiálne Tube.

Charakteristika vyčistené molybdénu drôty:

meno

Špecifická vlastnosť

Aplikácia

Molybdén drôty čistiť elektrolýzouAquadag vrstva môže byť odstránená elektrolýzou.Tŕne volfrámu vinutej cievky
Molybdén drôty vyčistené v atmosfére vodíkaAquadag vrstva môže byť odstránená v atmosfére vodíka.Pri výrobe podporuje rôzne druh žiarovky
CXMET je jedným z najlepších Čína molybdénu drôt výrobcov a dodávateľov a tiež sme profesionálna firma s produktívne a efektívne továreň. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás, máme molybdénu drôt na sklade pre vás.
Vyšetrovanie