Tantal
Tantal
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

CXMETje jedným z najlepších Čína tantal výrobcov a dodávateľov a tiež sme profesionálna firma s produktívne a efektívne factory. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás, máme tantal bar, tantal drôt, tantal list, tantal trubice, tantal disku na sklade pre vás.

tantal bar, tantal list, tantal drôt, tantal trubice je jeden refraktérnym kovu. Jeho má veľmi dobré vlastnosti proti korózii. tantal bar, tiež má dobrú elektrickú vodivosť a ľahké byť obrobené v izbovej teplote. Najviac uplatňovania tantal bar, tantal list, tantal drôt, tantal trubice je elektrotechnický priemysel, ako napríklad kondenzátory a atď. Dodávame rôzne výrobky, ako sú tyče, dosky, fólie, ktoré je vyrobené z tantalu a Ta-W zliatiny.

Špecifikáciu produktov nasledovne:Položkatantal bar, tantal list, tantal drôt, tantal trubice


ŠtandardASTM B708, ASTMB365, JISH4708


TriedaRO5255, RO5252, RO5240


PodmienkaR/M


ŠpecifikáciaVlastné špecifikácie a tvar akceptované.


PovrchSvetlé leštenie a obrobeného povrchu


SpracovanieKovanie za tepla, lineárne rezanie, vodná striekacia rezanie


Fotografie výrobkov:Tantal aplikácie:

Vzácnych kovov tantal má dobrý vplyv pevnosť a húževnatosť, ťažnosť, Tepelná vodivosť, lisovaním za studena nehnuteľností, odolnosť voči teplu a vynikajúce chemické stability.it sa používa hlavne na manfuacture tantalových kondenzátorov, vysoké teploty pece dielov, polovodičov, prská ciele a relatívna zariadenia anad je tiež široko použité electornics, metalurgia, chemický, lekárne, letectvo a iné pole.

Vyšetrovanie