Titánová anóda na elektrodialýzu
Titánová anóda na elektrodialýzu
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Základné informácie


CXMET (Baoji Chuangxin kovové materiály Co, Ltd & Shaanxi CXMET Technology Co Ltd) spracoval a customized titánu anódu pre produkty chlórdioxidu mnoho rokov.

CXMET je titánová anóda pre továreň na báze oxidu chlórovodíka a máme veľa titánovej anódy. Po mnoho rokov, veľké titánová anóda pre chlórdioxid ako výkres, OEM ako výkresy, fotografie alebo vzorky.


Jednou z hlavne aplikácií s anódou z titánu je úprava vody. Ktoré zahŕňajú tri depatment.

1. Titánová anóda pre oxid chloričitý elektrolýzou

2. Titánová anóda na elektrodialýzu

3. Titánová anóda na odstraňovanie vápnika a horčíka z priemyselných odpadových vôdTitánová anóda pre elektrodialýzu


Materiál podkladu: čistá titánová doska, čistá titánová sieťovina

Štandard: ASTM B265

Povrchová úprava: vývoj kyslíka, vyvíjanie chlóru

Použitie: Priemyselná úprava kŕmnych vôd, koncentrácia materiálov, čistenie, separácia a iné fyzikálne a chemické procesy, odpadová voda, čistenie odpadových kvapalín a zhodnocovanie drahých kovov atď .

Rozmer: Podľa výkresov zákazníkov, hlavne ako titánová doska alebo titánová sieťovina


CXMET - titánová anóda pre dodávateľa oxidu chloričitého víta akékoľvek vaše otázky. CXMET ako profesionálni výrobcovia titánových anód by mohli dodávať dizajn, polotovary a hotové výrobky ako požiadavky užívateľov.

CXMET je jedným z najlepších anódových titánových anód pre výrobcov a dodávateľov elektrodialýzy a sme tiež profesionálnou spoločnosťou s produktívnou a efektívnou továrenskou spoločnosťou. Vitajte na veľkoobchodných produktoch od nás, máme titanové anódy pre elektrodialýzu na sklade pre vás.
Vyšetrovanie