Titánová anóda pre aplikáciu na úpravu vody
Titánová anóda pre aplikáciu na úpravu vody
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

úvod

Baoji Chuangxin kovových materiálov Co, sro bola založená v roku 2005 a medzinárodné obchodovanie od roku 2008. Ako sa zlepší obchodná kapacita, množstvo vývozu sa rýchlo zvýšil a len jedna spoločnosť nemôže uspokojiť naše požiadavky. Potom naša nová spoločnosť - Shaanxi CXMET Technology Co, sro založená od roku 2016, ktorá spoločnosť hlavne medzinárodné obchodovanie.

Tieto dve spoločnosti sú všetci poskytovatelia služieb pre klientov CXMET.


Základné informácie


Moja továreň má veľké množstvo titánu ingotu na spracovanie a druhy výrobkov z titánu ako požiadavky zákazníkov. Naše titánové anódové produkty a výrobky z titánovej katodickej ochrany spracované pre rôzne polia.

Čína anód titánu pre dodávateľov spracovania vody vždy pokryté ako zliatiny Ru + Ir, a to boli kartáčované a sintrované. Titánová anóda pre výrobky na úpravu vody používané predovšetkým ako generátor chlórnanu sodného. Vždy sa používali na dezinfekciu bazénov. Prepravná stavebná firma vyrába titánovú anódu pre zásobník na úpravu vody a veľkú anódu titánu pre výrobky na úpravu vody.

použitie:


Prevencia znečistenia chladiacej vody v elektrárňach, veľké zaobchádzanie s balastnými vodami; Malý generátor chlornanu sodného; Domáce čistenie odpadových vôd atď


Rozmer : Podľa výkresov zákazníkov


Vlastnosti:


Životnosť : Hustota prúdu ≤ 1000-1500A / M2, životnosť dosahuje 5 rokov.

Potenciál vývoja chlóru: ≤1,12V (skúšobná referenčná podmienka HG / T2471-2001)


polarizovateľnosť: 40mV ( skúšobná podmienka HG / T2471-2001 )

Materiál substrátu: Čistý titánový štandard: ASTMB265 GR1

Povlak: Zmiešaný oxid ruténium a oxid iridium.


CXMET je jedným z najlepších Čína Titanové anódy pre spracovanie vody výrobcovia aplikácií a dodávateľov, a my sme tiež profesionálna spoločnosť s produktívne a efektívne továreň. Vitajte na veľkoobchodných produktoch od nás, máme titánové anódy pre aplikáciu na úpravu vody na sklade pre vás.
Vyšetrovanie