Titánový chlieb
Titánový chlieb
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Americká norma: ASTM B381


Materiál: Gr1, Gr2, Gr3, Gr4, Gr5, Gr7, Gr9, Gr12


Dodací stav: žíhaný stav (M) za horúca (R) za studena (Y) (žíhaný, detekcia nedostatkov v supertenerovanej vlne)


Balenie: kartónové alebo drevené obaly


Povrchová úprava: svetlo auta, skosenie


Špecifikácia: vonkajší priemer * výška prierezu / mm


Kvalita povrchu: drsnosť povrchu Ra oboch koncových povrchov by nemala byť vyššia ako 3,2 lm (podľa požiadaviek na kontrolu ultrazvukom), drsnosť povrchu Ra vnútorných a vonkajších povrchov by nemala byť vyššia ako 12,5 m (Ra by nemala byť žiadna viac ako 3,2 m, keď je potrebná ultrazvuková kontrola na vonkajšom obvodovom povrchu) a polomer skosenia by mal byť 5 až 15 mm.


Povrch výrobku by nemal byť prasknutý, skladaný, ťažký kožený a iné viditeľné chyby. Lokálne povrchové chyby sa môžu odstrániť mletím. Hĺbka čistenia nesmie prekročiť rozmerovú toleranciu a je zaručená nízka povolená veľkosť. Pomer hĺbky čistenia k šírke nesmie byť väčší ako 1: 6 na oboch koncoch a vnútorná a vonkajšia strana nesmie byť väčšia ako 1:10. Vonkajšie bočné brúsenie by malo byť axiálne.


Povrchová úprava: čistá, bezprašná, lepšia životnosť odolná voči kyselinám.


Skúšanie: mechanické vlastnosti, testovanie chemického zloženia, ultrazvukové testovanie.


Výkon: jedinečná odolnosť proti korózii, dobrá ťažnosť, ľahká a silná, široko používaná v medicíne, chemickom priemysle, leteckej navigácii, prieskume ropy atď.


Trváme na tom, aby sme zákazníkom poskytovali najkonkurenčnejšiu cenovú radu výrobkov ako základný kameň nášho trvalo udržateľného rozvoja; Na základe zaistenia vysoko kvalitných výrobkov a služieb, spoliehajúcich sa na efektívnu kontrolu komplexných nákladov na výrobu a prevádzku, vytvoriť väčší ziskový priestor pre zákazníkov.


svetlý leštený povrch titánový disk (3)

svetlý lesklý titánový disk (4)

balenie pre titánový chlieb


Vyšetrovanie