Titán sústredné excentrický redukčný
Titán sústredné excentrický redukčný
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Titán redukcia patrí titanium koncentrické redukcie, titanium excentrický redukčný.

Opis produktov

Titán tvarovky sa používajú hlavne na toku materiálu (kyselina, alkalické, korózia soli stredné kvapaliny) medzi zariadenia v chemickú továreň na pripojenie potrubia zariadenia titánu. Existujú dva druhy výrobného procesu kovania Titan. DN140 nad titanium kovania sú hlavne prduced extrúziou formovanie a zváracie technológie titanium hárok, pod DN140 titanium kovania vyrábajú hlavne s bezšvíkovými vytláčanie plastov procesu. Okrem štandardných szie príslušenstvo na titán, vyrábame aj neštandardné titanium tvaroviek podľa výkresovej dokumentácie zákazníka.

Naše vysoko presné formy zaručená presnosť procesu extrudovania dostávajú a našich pracovníkov sa držia zváranie certifikáty tlakovej nádoby, ktorá zaručuje kvalitu zvárania udržiavať vysokú úroveň.


 Fotografie pretitán reduktor

titanium reducer (1).jpg

titanium reducer.jpg

Aplikácia

Široko používané v chemickom, ropný, metalurgia, ľahkých priemyselných, elektrickej energie, odsoľovanie, lekárske prístroje a nástroje, alkalických, soľ, eletroplating, koksárne, chemické hnojivá, atď.CXMET je jedným z najlepších Čína titanium sústredné excentrický redukčný výrobcov a dodávateľov a tiež sme profesionálna firma s produktívne a efektívne továreň. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás, máme titanium sústredné excentrický redukčný na sklade pre vás.
Vyšetrovanie