Titánové elektródy pre Elektropokovovanie
Titánové elektródy pre Elektropokovovanie
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Titánové elektródy pre elektropokovovanie

Titánové elektródy pre elektropokovovanie je hrať veľmi dôležitú úlohu v titán anóda produkty polí. CXMET vždy veľkoobchodné titánové elektródy pre elektropokovovanie, môžu byť dodávané ako titánové plechy a titánové sieťoviny typu. Spousta titánové elektródy pre galvanizovanie zásobené, takže tento druh výrobkov by mohli byť dodávané ako kratší čas.


Základné informácie

 1. oceľ s pozinkovaným/cínom anódou

Elektro-pozinkovaná doska: pozinkovaného plechu má dobrú odolnosť proti korózii, spracovanie, zvárateľnosť a maľovanie schopnosť, hlavne používané v automobile, domáce spotrebiče, ľahký priemysel a ďalšie odvetvia atď 。

Elektro-Tin doska: galvanicky plechové platne sa používa hlavne v obalovom priemysle. Má vynikajúcu odolnosť proti korózii, krásny vzhľad, vysokú pevnosť, kvalitu svetla a dobrú formovateľnosť


2. Všeobecná kovová Elektroplatnička

Použitie: meď niklovanie; Dekoratívne pokovovanie (trivalentné chrómová pokovovanie, šperky, okuliare, domácnosť hardware plating) rôzne oblasti použitia visí pokovovanie, valcovanie technológie; Elektroliatie (zubné výrobky, kontaktné puzdro, kontaktné ihly atď.); Tvrdé chrómovanie, špeciálne pokovovanie, elektroforéza povlak, cínu, medené pokovovanie, atď.


3. platinové pokovovanie titánu anóda

Použitie: morská voda, kyanid draselný + kyselina citrónová, horizontálne pokovovanie, pulzné pokovovanie, katodická ochrana, kyselina a alkalická.

Ponúknuté: platinovej vrstvy je pevne v kombinácii s titánom základne. Má stabilný výkon, vysoký prúd a nízke napätie. Používa sa pre vzácne kovy.

Stav: Aktuálna hustota <>

Povrchová vrstva: Platinum

Teplota: < 80="" °="">

Hrúbka náteru: 0,2-15μm


Titánové elektródy pre elektropokovaciu ceny ako náklady na titánové huby, technika spracovania a náklady na kalkuláciu materiálu.

Vítame niektorý z konzultovať titán anóda produkty.sunny@cxmet.comvám poskytne viac profesionálne odpovede.


Vyšetrovanie