Titánová elektróda na galvanické pokovovanie
Titánová elektróda na galvanické pokovovanie
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Titánová elektróda na galvanické pokovovanie

    Titánová elektróda pre galvanické pokovovanie zohráva veľmi dôležitú úlohu v oblasti výrobkov s titánovými anódami. CXMET vždy veľká titánová elektróda na galvanické pokovovanie, mohli byť dodávané ako titánový plech a titánový typ. Veľa titánovej elektródy na galvanické pokovovanie, takže tieto druhy výrobkov by mohli byť dodávané ako kratší čas.


Základné informácie


1. Oceľ s pozinkovanou anódou

Elektro-pozinkovaná doska: pozinkovaná fólia má dobrú odolnosť voči korózii, spracovanie, zvárateľnosť a lakovanie, používané hlavne v automobiloch, domácich spotrebičoch, ľahkom priemysle a iných priemyselných odvetviach   atď .

Elektro-cínová doska: galvanizovaná plechová doska sa používa hlavne v obalovom priemysle. Má vynikajúcu odolnosť proti korózii, krásny vzhľad, vysokú pevnosť, kvalitu svetla a dobrú tvarovateľnosť


2. Všeobecná kovová galvanická platňa

Použitie: pokovovanie meďnatým niklom; Dekoratívne pokovovanie (trivalentné pochrómovanie, šperky, okuliare, pokovovanie domácností) rôzne oblasti použitia závesného pokovovania, technológie valcovania; Elektrocastovanie (zubné výrobky, kontaktné puzdrá, kontaktné ihly atď.); Tvrdé chrómovanie, špeciálne pokovovanie, elektroforetické povlakovanie, plech, medené pokovovanie atď.


3. Platinová anóda s titánom


Použitie: morská voda, kyanid draselný + kyselina citrónová, horizontálne pokovovanie, pulzovanie, katodická ochrana, kyselina a zásadité.

Vlastnosti: Platinová vrstva je pevne spojená s titánovou bázou. Má stabilný výkon, vysoký prúd a nízke napätie. Používa sa na drahé kovy.

Stav: Prúdová hustota 8000A / m 2

povlak:   platina

Teplota: <80>

hrúbka povlaku: 0,2-15 μm


Titánová elektróda na galvanické stanovenie cien ako náklady na titánovú špongiu, techniku spracovania a náklady na kalkuláciu materiálu.

Vítame akúkoľvek konzultáciu výrobkov z titánovej anódy.

CXMET je jedným z najlepších čínskych titánových elektród pre galvanické pokovovanie výrobcov a dodávateľov, a my sme tiež profesionálna spoločnosť s produktívne a efektívne továreň. Vitajte vo veľkoobchodných produktoch od nás, máme titanovú elektródu pre galvanické pokovovanie na sklade pre vás.
Vyšetrovanie