Titán príruby
Titán príruby
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

CXMET je jedným z najlepších Čína titanium príruba výrobcov a dodávateľov a tiež sme profesionálna firma s produktívne a efektívne továreň. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás, máme titanium príruba pl, titán príruba tak titanium Kované príruby wn na sklade pre vás.

Čistého titánu príruby a prírubu zliatiny titánu sú hlavne výrobky v mojej továrne. Ktoré používajú pre pripojenie potrubia, pripojte konce potrubia.


Titán príruby v mojej továreň by mohli byť spracované nasledovne,

Veľkosť: 1''-24''.

Napätie: 150lb - 2500 LB trieda 150LB(pn0.6,pn1.0,pn2.0,pn1.6) trieda 300LB(pn2.5,pn4.0,pn5.0), trieda 600 Libier (pn10.0), trieda 900LB(pn15.0), trieda 900LB(pn15.0), trieda 1500LB(pn25.0), trieda 2500LB(pn42.0), atď.

Typ: Titanium príruby sú patrí zváranie krku prírubové, závitové príruby, kĺb príruby, slepé príruby, zvárané príruby, zváranie prírubu zásuvky, titánzinkového plechu príruby, atď. Konkrétny typ ako sa po zavedení.Titán príruby poskytnúť kompletný sortiment príslušenstva pripojiť s hadičky veľkosti od 1 palec až 12 palcov v priemere. Titán príruba systém sa skladá z titánu prírub, tesniaci krúžok a skrutky zapínaním na kompresiu tesnenie medzi dvoma prírubami titánzinkového plechu. Dvojica titanium príruby musia mať jeden drážkovaný príruba akceptovať tesniaci krúžok a jedného hladkú tvár príruba na ktoré pečať sa. Titán príruby sú vyrobené pre kompatibilitu s 150 lbs. Špecifikáciu príruba titánu je pôvodne vytvorený pomocou parných potrubí.


Titán príruby sú sklzu na príruby titánu, zváranie krku titanium príruby, závitové titanium príruby, holý titanium príruby, slepý titanium príruby, kĺb titánovým príruby, socket zváranie titánu príruby, atď.

Zváranie krku príruba je po obvode zvarená do systému na jeho krku. Vnútorný priemer potrubia a príruba zápas. A Podrobnosti ako nasledujúce fotografie.


Baoji CXMET kované titánové príruba alebo titánzinkového plechu príruby. Titán príruby a titánové zliatiny príruba môže byť tiež upravená ako výkres alebo požiadavky.

Vyšetrovanie