Titán drôt
Titán drôt
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

CXMETje jedným z najlepších Čína titanium drôt výrobcov a dodávateľov a tiež sme profesionálna firma s produktívne a efektívne factory. Vitajte na veľkoobchodných produktov od nás, máme Zvárací drôt titán, morenie titanium drôt, drôt stočený titán, rovno titanium drôt na sklade pre vás.


CXMETznalec pri poskytovaní rôznych titanium drôty, titánové zliatiny drôtené výrobky a titánu pletivo, patrí titanium Zvárací drôt, drôt zliatiny titánu, titán pletivo, kúpiť titanium drôt. Predám titanium vodiče priemer rozpätí 0,1 – 4mm a spĺňajú požiadavky ASTM B863, ASTM B348, AMS 4928 a iné medzinárodné normy. Rozmanitosť našich zákazníkov sú uzavreté požiadavky kúpiť titanium drôty a fyzické formy. Predám titanium drôt je naša radosť.


CXMETs plnou sadou titanium drôty výrobnej linky, perfektný systém zabezpečovania kvality. Naše titánu, zváranie drôt a drôt zliatiny titánu sú široko využívané domácich a zámoria profesionálnych užívateľov výroba priemysel, chirurgické priemysel a letectvo. tiež udržiavať veľké titanium drôt skladom a sú schopní splniť objednávky skrátiť dodacie lehoty. Môžeme dostať do tolerancie h7 Ak si kúpite titanium drôtu, s 10 rokmi skúseností o titanium oka drôt, vývozuCXMETzaručujú úspech a prístup toleading nákup titanium drôtené výrobky a kvalitné služby na medzinárodnej scéne po celú dobu. Titán pletivo je naša výhoda.Materiál


TriedaPodmienka


PovrchSpecification(mm)


Štandard

Titán drôt

GR1

GR2

GR3

GR4

GR5(6Al4V)

GR7(ti-0.2pd)

GR9

GR12

GR23(GR5 ELI)

Chladné Rolled(Y)

Horúca Rolled(R)

Leštený povrch

Čierny povrch

Svetlé plochy

Dia0.1-6,0

ASTM B863

ASTM F67

ASTM F136

SPOLOČNOSŤ AWS A5.16


Klasifikácia výrobku:

1. titanium vodiče – kôl titánu, zváranie drôtom, byty titánové zliatiny drôt alebo špeciálne tvary titanium oka drôt z Dia0.1mm. (0,5 mm) na 0.250 palcov (6,4 mm) nákup titanium drôt hrúbku alebo veľké rozmery.

2.coils — Coiled titánu, zváranie drôt a drôt zliatiny titánu môžu odvíja na cievkach, ak požaduje užívateľ.

3. rovno dĺžok — po vyrovnaní, môže byť potrebné vykonať čistenie alebo iné dokončovacie operácie. Rovno dĺžky sú zvyčajne 10 až 12 metrov dlhý (náhodné). Presné dĺžky môže uvádzať kupujúceho podľa potreby.

4. výplňový kov alebo titánu zváracie drôty-drôt pre zváranie výplň

5. titanium pletivo: titán pletivo je ťažko rozpustite do vody. Je často používaný k electrolating titanium drôt sieťoviny a titánu drôt drôtený anódy Kôš.


Povrchová úprava:Čierne titánové Zvárací drôt, Pickling titánové zliatiny drôt, svetlé titanium pletivo, kyslo-praná titanium drôty.

Špecifikácia


Milimeter

(mm)

Dia0.8

Dia1.0

Dia1.2

Dia1.6

Dia2.0

Dia2.4

Dia3.0

Dia3.2

Dia4.0

Dia6.0

Palcov

(v)

0.031”

0.039”

0.047”

0.062”

0.079”

0.093”

0.12”

0.125”

0.16”

0.24”

Rovno


Cievka
Cievka

Poznámka: ●Specifications k dispozícii


Obchodný proces

Naša spoločnosť presadzovať podnikanie myšlienku, že "zvýšenie záujem zákazníkov je jediný dôvod, prečo pre nás existovať" slúžiť zákazníkom vynikajúce technológie a prvotriedne výrobky.

Ak ste diatributor alebo kupujúceho, mohli kúpiť titanium drôt z našejCXMETspoločnosť.


Vyšetrovanie